środa, 25 marca 2015

Czy samodzielne macierzyństwo skazuje na samotność?

Rzadko pojawiają się u mnie takie tematy.. Ba.. właściwie to nigdy.. Bo NIGDY nie mówię wprost, dla spokoju. Własnego głównie chyba. Ale dzisiaj, po rozmowie z Mamą sama zaczęłam się zastanawiać nad pewnymi sprawami.. 

wtorek, 17 marca 2015

Czasami tak mam...

Że wolę zaszyć się w swoim świecie, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Bo czym są słowa nie wypowiedziane, a napisane.. czym są też słowa w porównaniu z czynami? Nikt nie zabroni mi marzyć.. na to nigdy nie ma się zbyt wielu lat.. Jednak nie wszystkie z tych marzeń zasługują na wycieczkę do realnego świata. Bo nie jestem Robinsonem Cruzoe.. chociaż w tym wyścigu szczurów i tak chyba ocaliłam resztki swojego człowieczeństwa..

poniedziałek, 9 marca 2015

Głodni zmian - zdrowo gotujemy!

Ostatnio sporo się u nas działo na instagramie, a to wszystko dlatego, że postanowiłyśmy zrobić sobie  z Magdą własne warsztaty z cyklu "Zainspiruj mnie Mamo" :) Bardzo cieszyłyśmy się na wyjazd do Łodzi bo (po pierwsze) spotkanie, które organizowała taka Kobietka jak Marta musiało być wyjątkowe, a po drugie to oprócz Marty miało tam pojawić się mnóstwo innych, uwielbianych przeze mnie Dziewcząt. Niestety los miał dla nas inne plany, z czym trzeba było się pogodzić. 

sobota, 7 marca 2015

Porządki w domu: bo sprzątać każdy może.. lepiej, lub gorzej

Ja zdecydowanie należę do drugiej grupy osób, bo porządki w domu to dla mnie udręka. Ale jak mus, to mus! Nie powiem, bo jak się rozkręcę, to wpadam w trans :) I najchętniej ogarnęłabym od razu całe mieszkanie, ale zawsze COŚ mi w tym przeszkodzi... a następnego dnia.. cóż no.. trzeba zaczynać od początku:)


piątek, 6 marca 2015

Kolorowe gąsieniczki TACTIC - dziecko poznaje kolory

Lubię spędzać kreatywnie czas z moimi chłopakami. Chętnie testujemy nowości, które wpadają nam w ręce. Niektóre są naprawdę godne uwagi a jako, że ostatnio kilka takich propozycji nam w ręce wpadło, pewnie częściej będą się tutaj pojawiały tego rodzaju posty. Dzisiaj, mamy dla Was grę Kolorowe gąsieniczki, firmy TACTIC. 


czwartek, 5 marca 2015

Wizyta u alergologa - lekarz który zna odpowiedź na każde pytanie

Długo nas tu nie było. Ale to tylko dlatego, że strasznie dużo się działo, i brakowało mi czasu. NA WSZYSTKO:) W każdym razie... jakiś czas temu, miała miejsce nasza wizyta u alergologa, do której byłam właściwie trochę sceptycznie nastawiona. Ale zmieniłam zdaniem tuż po wejściu do gabinetu! Bo to PIERWSZY lekarz, który chce słuchać, i znajduje odpowiedź na każde pytanie! O taka Pani alergolog nam się trafiła! I to wcale nie prywatnie:)