czwartek, 21 kwietnia 2016

Lubella - najlepsze śniadania

Jecie śniadania? U mnie bywa z tym różnie. Od kiedy Bąki chodzą do przedszkola, i tam zjadają większość posiłków, w zasadzie nie mam motywacji do gotowania. Bo dla siebie samej, to jakoś mi się nie chce. Poza tym, kiedy siadam do pracy gdy wracam z p-kola czas ucieka tak szybko, że ani się obejrzę, a już pora wracać po Chłopców i właściwie jedyny nasz wspólny posiłek to kolacja aleeee.... śniadaniujemy się razem weekendowo. A co wtedy jemy?

piątek, 15 kwietnia 2016

Makijaż mineralny, czy warto?

Kto mnie zna wie doskonale, że nie jestem fanką "tapety". Nawet na własnym ślubie nie miałam pełnego makijażu. Nie chciałam - chociaż dałam się namówić nawet na tipsy ;) Ale intensywny makijaż i ta biała sukienka (nie cierpię sukienek) to już by było dla mnie zbyt wiele. I tak naprawdę jedyne na co sobie pozwalałam, to mascara plus coś do pielęgnacji ust. Finito. Cały mój yy.. "makijaż". No dobra. Od kilku mcy stosowałam też kremy typu BB. Ale pełen makijaż? NIGDY. Aż do czasu, kiedy trzeba było zacząć zakrywać pewne niedoskonałości cery. Wtedy po raz pierwszy zrobiłam makijaż mineralny. wtorek, 12 kwietnia 2016

Dzieci gorszego sortu

Nie miałam pojęcia, że to zaczyna się tak wcześnie. Przedszkole? Zerówka? Przecież to dzieci jeszcze nieskażone codziennością - tą dorosłą. Złą. One powinny mieć swój świat - dziecięcy. W stworzonej przez siebie bajce żyć i nie wiedzieć jaką moc ma pieniądz i jak źle jest kiedy go nie ma. Nie oceniać. Nie wbijać noży w plecy. Ani nawet nogi koledze nie podkładać. Bo to czas na pierwsze, prawdziwe przyjaźnie. Takie zupełnie "czyste". Tak myślałam.. 


sobota, 9 kwietnia 2016

W odwiedzinach u Pocieszaków

To był spontaniczny pomysł. Może zbyt wcześnie padły słowa - spoko, zrobimy to. Może trzeba było to lepiej przemyśleć i dopiero wtedy działać. Może w innym zespole.. albo w ogóle inaczej. Może.. Nie ma co rozkminiać - event się odbył, i na pewno na długo pozostanie w pamięci rodzin, które wygrały nasz konkurs.