wtorek, 31 maja 2016

My blog My Passsion - najlepszy chill

Mocno ostatnio chilluję, czego nie kryję wcale przed światem. Nie mogłam sobie pozwolić na taki chill przez kilka ostatnich lat więc skoro teraz wreszcie - powiedzmy- stanęłam na nogi, korzystam z okazji i.. zapominam o tym choćby, że jestem Mamą. Tak było i tym razem. 

poniedziałek, 30 maja 2016

Zdrowe jedzenie : pizza z patelni

Lubicie proste rozwiązania? Ja uwielbiam i zawsze lubiłam ułatwiać sobie życie. Kiedy zdrowe jedzenie było dla mnie tylko hasłem, nad którego znaczeniem nie bardzo się zastanawiałam byłam pewna, że jego przygotowanie zajmuje całe mnóstwo czasu. A ja go - jak zwykle - nie miałam. Teraz wiem, jak bardzo się myliłam. Fit pizza z patelni? Mówisz? Masz! I to w 10 minut. Zaraz Wam tutaj opiszę ten mój patent, który wzbudził Wasze ( nie małe) zainteresowanie.sobota, 28 maja 2016

Miesiąc diety za mną.. Trizer opinie - efekty

Przede mną jeszcze wiele.. A tak naprawdę to ta moja dieta ma być stylem życia- takim na forever and ever. Jestem zdeterminowana, dobrze mi z tymi nowymi przyzwyczajeniami, i widzę jak bardzo na nich korzystam. Dlatego nie widzę dla siebie lepszej opcji. A jak minął mi miesiąc diety? Jakie są jej efekty i czy jestem zadowolona?

czwartek, 12 maja 2016

Chwytaj dzień!

Kiedy kończył się ubiegły rok wchodziłam w ten nowy z pewnymi obawami. Jasne, że miałam nadzieję, że wszystko się poukłada, że kiedyś wreszcie uporządkuję do końca wszystkie zaległe sprawy i odzyskam spokój. Mówiłam sobie już wtedy - chwytaj dzień! Ciesz się każdą sekundą, żadna przecież się nie powtórzy. Mówiłam, ale nie umiałam. Przytłoczona codziennością, która mnie przerastała - i to na każdym kroku - nie cieszyłam się z płatków śniegu ani z kolejnego wschodu słońca. Każdy dzień był dla mnie taki sam. A ja marzyłam o tym, żeby zapaść w jakiś zimowy sen i obudzić się dopiero wtedy, gdy cały ten wyścig szczurów się skończy.

wtorek, 10 maja 2016

Chcesz schudnąć? Zapomnij o wymówkach!

Najtrudniej jest się zmotywować. Zrobić pierwszy krok, który przybliży nas do sukcesu. Wymówki - to one są winne niepowodzeniom związanym z dietą. Bo zawsze znajdzie się jakieś "ale", które skutecznie odwiedzie nas od wcześniej założonego planu. A jeżeli naprawdę chcesz schudnąć, to musisz zapomnieć o wymówkach! Musisz, i już! A które z nich na mnie działały "najlepiej"?


poniedziałek, 2 maja 2016

Chudnę z głową - słowo się rzekło

Na moim instagramie od kilku(nastu) dni królują charakterystyczne hashtagi: #chudnezglowa i #trizer. To nie przypadek, ani też żaden żart. Wielokrotnie szukałam mowytacji do tego, by coś w sobie zmienić. Zawsze znalazłam jednak jakieś "ale", które było tak silnym kontrargumentem, że rzucałam wszystkie plany w cholerę i nie byłam w stanie wytrwać w swoim postanowieniu nawet jednego dnia. Ale dziś jest już 12 dzień mojej diety i mogę pochwalić się pierwszym małym sukcesem - a tym razem będzie ich znacznie więcej. Dlaczego?