piątek, 29 lipca 2016

Mężczyźni lubią krągłości

Powiedział.. a później dodał jeszcze - nie czaję tej mody na chudość. Oh, really? A ja czaję w sumie. Chociaż sama nie zamierzam wpasować się w standardy. Czaję jednak, z wielu powodów. I wiem, dlaczego baby dążą do idealnej - według standardów właśnie - figury. A Wy? 


sobota, 23 lipca 2016

Jak pozbyć się zapachu papierosów z domu?

Nie palę, nigdy nie paliłam, i palić nie zamierzam. Nie cierpię tego charakterystycznego zapachu, który potrafi wybić mnie nawet ze snu. Niestety nie ode mnie zależy, czy będzie się on pojawiał w moim domu - sąsiedzi. Jak pozbyć się zapachu papierosów z domu? Mam nadzieję, że któryś z tych sposobów naprawdę zadziała. 


piątek, 22 lipca 2016

Dom

Całe życie człowiek błądzi po to, żeby odnaleźć właściwą drogę. Zdarza się, że ktoś jest wiecznie prowadzony za rękę, bo trafił na takiego anioła, co to ma jakąś misję, i nikomu zbłądzić nie pozwoli. Czasem to z tym aniołem może tworzyć dom.. Taki z bajek i najpiękniejszych snów. Gdzie ciastka się zawsze udają a na każdą troskę pomaga ciepłe kakao. DOM.. w którym dobre emocje potrafią przyćmić nawet największe niedoskonałości ze świata dorosłych. 31 lat.. I tyle samo wiosen już za mną, a ja, chociaż mam obraz takiego wyjątkowego domu - z dzieciństwa - to od kiedy go opuściłam błądzę tak wciąż i nie potrafię znaleźć tej odpowiedniej drogi, dlaczego zatem dziwię się, że i moje Dzieci nie umieją? 
czwartek, 7 lipca 2016

3 Piknik z Blogującą Mamą

Kiedy ponad rok temu nasz Janko Muzykant składał swój sprzęt po udanej imprezie mówiłam, że to ostatni raz. Wiem dobrze, że mój najwierniejszy pomocnik - Tata - nie ma już siły, żeby biegać na kilka tygodni przed piknikiem i wszystko załatwiać - a później i tak powiedzą : pfffff... jesteś taki niezorganizowany. Trzeba było to, czy tamto. Najwięcej gadają Ci, co sami niewiele robią albo robią, ale tylko dla siebie. A On zawsze DLA INNYCH. To będzie inna relacja - NAJBARDZIEJ INNA i szczera ze wszystkich moich.